Možnosť nákupu na splátkyNákup na splátky Quatro

Nej-kuchyne.sk - kuchyne na mieru pre Vás.

Okná a dvere
Trieda Exclusive, drevené Werzalit
Trieda Exclusive, drevené Werzalit
Vnútorné drevené parapety Werzalit vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie. Parapetné dosky Werzalit sú zaradené medzi najpredávanejšie drevotrieskové parapetné dosky v Európe. Parapetné dosky môžu zmeniť štýl celej miestnosti. So špeciálne vyvinutým autentickým dizajnom držia krok s klasikou, módou, ale aj trendom, ktorý nepodlieha času ani móde. Popri skvelej kvalite si Vás získajú svojím pôvabom. Možnosti kombinácie sú neohraničené.
Trieda Premium, drevotrieskové Egger
Trieda Premium, drevotrieskové Egger
Vnútorné drevotrieskové parapety EGGER vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pri prestavbe, novostavbe i renováciách. Sú vhodné ku každému oknu a ich dĺžka je 4 100 až 5 200 mm.
Trieda Premium, drevotrieskové Max
Trieda Premium, drevotrieskové Max
Vnútorné drevotrieskové parapety MAX vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.
Trieda Classic, PVC
Trieda Classic, PVC
Vnútorné PVC parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.
Partner - Quatro